کفش‌های متحرک ساخته شد + تریلر زمان عرضه بازی مسابقه ای Onrush منتشر شد [تماشا کنید] – تبادل لینک اتوماتیک

خبرگزاری مهر: یک شرکت چینی دو کفش متحرک ساخته که در حقیقت دو هاوربورد هستند. این هاوربوردها می تواند با سرعت ۵ مایل برساعت حرکت و ۸۰ کیلوگرم بار را تحمل کند
کفش‌های متحرک ساخته شد

شرکت چینی InMotion به تازگی کفش های متحرکی به نام HovershoesX۱ ساخته که در حقیقت دو هاوربورد با قابلیت برقراری توازن به طور جداگانه هستند.

کاربر با کمک این هاوربوردها می تواند مانورهای عجیبی انجام دهد. هر هاوربورد به تنهایی قادر است توازن خود را حفظ کند، بنابراین هنگامیکه یکی از پاهای کاربر پای دیگر را وادار به انجام حرکتی می کند، او با مشکل روبرو نمی شود.

خبرگزاری مهر: یک شرکت چینی دو کفش متحرک ساخته که در حقیقت دو هاوربورد هستند. این هاوربوردها می تواند با سرعت ۵ مایل برساعت حرکت و ۸۰ کیلوگرم بار را تحمل کند.

هر هاوربورد ۲ کیلو و ۷۰۰ گرم وزن دارد و مجهز به موتور ۲۵۰ واتی و باتری ۵۴ وات ساعتی است. این باتری شارژ لازم برای طی مسافت ۸ کیلومتر را دارد. بالاترین سرعت آن نیز ۵ مایل برساعت است. همچنین گجت می تواند وزن ۸۰ کیلوگرم را تحمل کند و ضد آب است.

به نظر می رسد که می توان دو هاوربورد را با یک ابزار میله مانند به یکدیگر متصل کرد و آنها را به یک هاوربورد معمولی تبدیل می کند.

——————-

سرانجام بازی جدید استودیو کدمسترز یعنی Onrush منتشر شد و به همین مناسبت، سازندگان این بازی متفاوت در سبک ریسینگ، تریلر زمان عرضه آن را منتشر کردند
در این تریلر تاثیرات آب و هوا روی روند مسابقات، نحوه شخصی سازی ماشین ها و نحوه دنبال شدن مسابقات سریع این بازی به نمایش گذاشته می شود. کدمسترز ماه پیش نسخه بتا عمومی Onrush را منتشر کرده بود تا کاربران جدا از آشنایی با این IP جدید، به رفع مشکلات و باگ های بازی نیز کمک کنند.

در حالت Overdrive برای پیروزی تیمتان نیاز به جمع آوری آیتم های خاصی در طول مسیر دارید و بخش Switch بازی به از بین بردن ماشین های دیگر و کسب امتیاز بستگی دارد. در نهایت حالت آخر بازی Countdown نام دارد که برای پیروزی نیاز به عبور از محل های خاصی و تمدید زمان دارید.

در کل Onrush شامل 4 حالت بازی متفاوت می شود که 2 مورد از آن ها در نسخه بتا بازی در دسترس بود. در حالت Lock down با رانندگی در مسر و به دنبال اهداف مشخصی، امتیاز کسب خواهید کرد.

سرانجام بازی جدید استودیو کدمسترز یعنی Onrush منتشر شد و به همین مناسبت، سازندگان این بازی متفاوت در سبک ریسینگ، تریلر زمان عرضه آن را منتشر کردند.

در ضمن باید گفت که به زودی منتظر نقد دیجیاتو از Onrush باشید. این بازی در حال حاضر برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس بوده و تاریخ انتشار خاصی برای نسخه پی سی آن اعلام نشده است.

این بازی در حال حاضر به میانگین امتیاز 76 از 27 نقد در سایت متاکریتیک رسیده است. اغلب نقدهای Onrush مثبت هستند و منتقدان به طور کلی مسابقات سریع و آرکید بازی را ستوده و از مشکلاتی نظیر شلوغ بودن بیش از اندازه محیط انتقاد کرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *